1000cc Salata Kasesi

1000cc Salata Kasesi

SafirCup Kağıt Karton bardak üretim sanayi olarak üretmekte olduğumuz 1000cc SALATA KASE’Leri Türkiyede ve Avrupada iş yapan çoğu firma tarafından sorunsuz şekilde kullanılmaktadır.

SafirCup Karton salata kaselerimiz soğuk içecek için kullanılabilecek hijyenik özelliklere sahiptir. Ayrıca üretmekte olduğumuz Salata kaselerine Dilerseniz firmanızın lgosu da basılarak kurumsal reklamınızıda salata kaseleri üzerinde sergileyebilirsiniz.

Karton salata kaseleri, daha çok kulan at mantığına dayalı olarak üretilen ve plastik kaselere göre sağlıklı ve ekonomik ürünlerdir. Sızdırmaz kapak özelliği ve insan sağlığına değer veren yüksek kaliteli üretimiyle ön plana çıkan karton salata kaseleri daha çok fast food tarzındaki restoranlar başta olmak üzere gıda sektöründeki bir çok işletme tarafından tercih edilmektedir.

SafirCup Karton bardak Olarak üretilen salata kaseleri Çeşitlerimiz , baskı seçeneklerine göre değişebildiği gibi kullanım amacına uygun olarakta çeşitli oz larda ( 750cc,1000cc,1250cc aralığında ) Salata kase üretimimiz bulunmaktadır. Karton Salata Kase ihtiyacınızı baskılı ve baskısız olarak tedarik edebilmek için 0 536 391 74 33 nolu hattan bize ulaşabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

SİPARİŞ VERMEK FİYAT ALMAK İÇİN ARAYIN

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Tüm Hakları Saklıdır. © 2015 SAFİRCUP KARTON BARDAK,KAĞIT BARDAK İMALAT © 2015 SAFİRCUP KARTON BARDAK