NEDEN KARTON BARDAK TERCİH EDİLMELİ

NEDEN KARTON BARDAK TERCİH EDİLMELİ

Karton bardak, ev dışında geçirilen zaman düşünüldüğünde ve zaman içerisinde insanoğlunun yeme içme ihtiyacını karşılaması için karton bardak üretilmiştir. Karton bardak üretim amaçlarının en başında doğaya olan saygısı yer almaktadır. Karton bardak atıklarının hızlı bir şekilde geri dönüşüme kazandırılması karton bardağın kullanımı için diğer önemli etkendir.

Karton bardak üreticileri hem bu karton bardaklarla gelecek nesillere daha sağlıklı bir dünya dünya hedeflemeyi düşünmektedirler. Karton bardak fiyatlarına gelecek olursak, fiyatları bardak çeşidi, ebatı, karton bardak kalınlığına göre değişiklik göstermekte olup diğer bardak fiyatlarına göre çokta caziptir.

Karton bardaklar kullanım alanına göre de farklılık göstermektedir. Örneğin cafe bardağı, çay bardağı, meyve suyu bardağı gibi bardaklar yapılırken üretimleri makina üzerinde aynı olsada bardağın oluşturduğu kartonda karışım farklılıkları vardır. Ayrıca karton bardakların üzerine firmamız tarafından istenilen resim, amblem, logo gibi reklam çalışmaları da düzenlenebilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

SİPARİŞ VERMEK FİYAT ALMAK İÇİN ARAYIN

Bir cevap yazın

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Tüm Hakları Saklıdır. © 2015 SAFİRCUP KARTON BARDAK,KAĞIT BARDAK İMALAT © 2015 SAFİRCUP KARTON BARDAK